Usb Drive Verbatim 16Gb 2.0 Black Stay Nano Sbnn0202

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
Usb Drive Verbatim S... 16 GB 10 Mb/s

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€6.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Usb Drive Verbatim Stay Nano | 16Gb Usb 2.0 Black Sbnn0202
Kapaciteti 16 GB
Shpejtesia e transferit 10 Mb/s
Verzioni I USB 2.0
Garanci -
Tipare tjera
Ngjyra Black
Barkodi deleted-11252

Please login first