USB DRIVE SILICON POWER ULTIMA U31 | 16GB USB 2.0 RED

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
USB DRIVE SILICON PO... 16 GB 10 - 20 mb/s

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€5.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit USB DRIVE SILICON POWER ULTIMA U31 | 16GB USB 2.0 RED
Kapaciteti 16 GB
Shpejtesia e transferit 10 - 20 mb/s
Verzioni I USB 2.0
Garanci 1 vit
Tipare tjera Material plastikë
Ngjyra Red
Barkodi 4712702642346

Please login first