USB DRIVE SILICON POWER TOUCH T30 | 32GB USB 2.0 SHOCK/WATERPROOF BROWN

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
USB DRIVE SILICON PO... 32 GB 10 - 20 mb/s

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€14.49
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit USB DRIVE SILICON POWER TOUCH T30 | 32GB USB 2.0 SHOCK/WATERPROOF BROWN
Kapaciteti 32 GB
Shpejtesia e transferit 10 - 20 mb/s
Verzioni I USB 2.0
Garanci 1 vit
Tipare tjera Mikro dizajn
Ngjyra Orange
Barkodi 4712702649819

Please login first