184060 Hama Bluetooth Ndegjuese Bas Boster E Kuqe

Lidhja Impedancë Ndjeshmëria Specifikat
Wireless -

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€29.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Wireless
Impedancë
Ndjeshmëria -
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera -
Garanci Nuk ka Garancion
Barkodi 4047443417497
Modeli i Produktit 184060 Hama Bluetooth Ndegjuese Bas Boster E Kuqe
Ngjyra Red

Please login first