Apacer Flash Drive Usb 2.0. 16Gb. Ah335

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
Apacer Flash Drive U... 16 GB 10 - 20 mb/s

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€8.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Apacer Flash Drive Usb 2.0. 16Gb. Ah335
Kapaciteti 16 GB
Shpejtesia e transferit 10 - 20 mb/s
Verzioni I USB 2.0
Garanci 1 vit
Tipare tjera Mbyllës lëvizës
Ngjyra White
Barkodi 4712389914347

Please login first