APARAT KAFE KRUPS EA810870

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
010942215714 APARAT PER KAFE KRUP... E Zezë

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€439.00€329.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 010942215714
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE KRUPS EA810870
Ngjyra E Zezë
Kapaciteti 1.6 Litra
Garanci 2 Vite
Tipare tjera
Ekran Yes
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Kokrra kafeje, Kafe e bluar
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Manuale

Please login first