APARAT PER KAFE DELONGHI 0132220082

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8004399025400 APARAT PER KAFE DELO... Inox me të zezë

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€499.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Zhytuni në botën e kafesë - nga kokrra në filxhan. Me Magnifica Start nga De'Longhi, e cila ju jep gjithçka që ju nevojitet për të përgatitur pijen tuaj të preferuar të kafesë me bazë ekspres në shtëpi.

Ai përmban një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe një përfundim të zi dhe gri. Mund ta përgatitni pijen tuaj me shtypjen e një butoni duke përdorur zgjedhjen individuale të pijeve. 

Shijoni pijet tuaja të preferuara të kafesë nga kokrrat e sapo bluara. Përgatitni manualisht një shkumë qumështi kremoze me shkumësin tradicional të qumështit.

Zgjidhni nga 5 recetat me një prekje: avull, ekspres, kafe, të gjata dhe americano.

Personalizoni aromën dhe temperaturën e pijeve tuaja. Komponentë të lëvizshëm, të sigurt për larje enësh për kujdes të lehtë.

Barkodi 8004399025400
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE DELONGHI 0132220082
Ngjyra Inox me të zezë
Kapaciteti 1.8 Litra
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Presioni i pompës 15 Bar, Mundësia e rregullimit të gjatësisë se kafës, Funksioni i aromës, Butona me prekje, Fortësia e programueshme e ujit, Mundësia e përdorimit të kafesë së bluar paraprakisht
Ekran Yes
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Kafe të bluar
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Automatike

Please login first