ENËLARËSE FULL MONTUESE ELECTROLUX EES48200L 60CM

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
7332543708215 ENËLARËSE FULL MONTU... Electrloux

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€689.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Pjatalarëse totale e integruar 60 cm
Shporta për pjatalarëse MaxiFlex 700 ju lejon të lëshoni kreativitetin tuaj dhe të përdorni të gjitha enët në kuzhinën tuaj. Nga kompletet e takëmave te enët më të mëdha, mund të rregulloje  për të futur çdo lloj ene.

MaxiFlex, për të larë të gjitha takëmet së bashku
Tabaka MaxiFlex është krijuar për të akomoduar takëmet dhe enët pothuajse të të gjitha formave dhe madhësive. Falë thellësisë dhe ndarësve të saj të personalizueshëm, ju mund të ngarkoni gjithçka shumë lehtë, madje edhe mjete të mëdha ose me një formë të veçantë.

Mbulim i plotë me SatelliteClean
Me SatelliteClean, në gjendje të ofrojë rezultate tre herë më të mira se sistemet standarde, pjatat tuaja do të shkëlqejnë nga pjatalarësja. Falë mbështjelljes me rrotullim të dyfishtë që ndryshon vazhdimisht këndin e spërkatjes se ujit, edhe vazot më të mëdha do të pastrohen plotësisht.

Rrëshqitja e komandave
QuickSelect Pjatalarësit e rinj QuickSelect ju ndihmojnë të zgjidhni ciklin e larjes që i përshtatet më së miri ngarkesës, me një prekje të thjeshtë të gishtërinjve tuaj! Zgjidhni zgjatjen e ciklit të larjes falë kontrollit të veçantë të rrëshqitjes dhe më pas lini pjatalarësin të kujdeset për pjesën tjetër.

Tharje tre herë më e mirë me AirDry
Teknologjia e re AirDry përdor rrjedhën natyrore të ajrit për tharjen e plotë, për rezultate deri në tre herë më të mira se sistemet e dyerve të mbyllura. Dera hapet 10 cm drejt fundit të ciklit, duke e lënë ajrin të qarkullojë për të ofruar rezultate të shkëlqyera të tharjes.

Lajmërim i heshtur përmes dritëes në dysheme
Sistemi i reagimit të dritës Rreze në dysheme ruan heshtjen në kuzhinë. Në vend të një sinjali akustik që mund të mbulohet nga zhurma e sfondit, pjatalarësja jonë tregon qartë statusin e saj duke projektuar një pikë në dysheme. E kuqe kur po funksionon, e gjelber kur cikli është i plotë.

Higjena shtesë
Opsioni ExtraHygiene përfundon procesin e pastrimit të pjatave duke eleminuar çdo mikroorganizëm. Falë një faze sanitare me temperaturë të lartë, e mbajtur gjithmonë mbi 65 ° C për disa minuta dhe e nxehtë deri në një maksimum prej 69 ° C, është e mundur të hiqni të gjitha llojet e mikrobeve, baktereve dhe mikroorganizmave. Opsioni ExtraHygiene mund të përdoret me të gjitha programet, përveç programit AUTO dhe është veçanërisht i përshtatshëm për familjet me fëmijë të vegjël dhe pastrimin e thikave dhe dërrasave të prerjes.

Barkodi 7332543708215
Modeli i Produktit ENËLARËSE FULL MONTUESE ELECTROLUX EES48200L 60CM
Brendi Electrloux
Kapaciteti për person 12 Persona
Gjerësia 60 cm
Lartësia 82 cm
Thellësia 55 cm
Ngjyra White
Klasa e energjisë E
Nr i programeve 8
Programi më i shkurtër 30MIN
Konsumi Vjetor i Ujit 2940 Litra
Konsumi Vjetor i Energjisë 95 kWh për 100 cikle eco
Lloji i Montimit Total Montues
Montuse Yes
Inverter Motor Yes
Numri i Shportave 2
Hapja automatike e derës Yes
Ekran Yes
Kontroll Digjital Yes
Zhurma 46 dB
LED Indikatori i Kripes Yes
Tipare tjera Teknologji inverter, Sistemi kristal i pastër (anti-errësimi i qelqit dhe kristaleve), Sensori i turbullirës së ujit, Menaxhimi i lidhjes së ujit të nxehtë (kursimi i energjisë deri në 35%), Sistemi i integruar i sigurisë Aqualock, Sistemi i integruar i sigurisë Aqualock
Garanci 5 Vite

Please login first