ENËLARËSE FULL MONTUESE INDESIT DIE 2B19 A 60CM

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8050147586402 ENËLARËSE FULL MONTU... Indesit

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€419.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Zgjidhni një cikël

E përshtatshme dhe praktike,  Enëlarëse e integruar Indesit DIE 2B19 UK me përmasa të plota plotësisht të integruara ofron fleksibilitet dhe funksionalitet të shkëlqyer që do të jetë një përfitim për çdo familje. Me pesë programe larëse të disponueshme,  DIE 2B19 ofron një zgjedhje ciklesh që janë të përshtatshme për një gamë të gjerë kërkesash për larjen e enëve.

Pavarësisht nëse keni enë shumë të ndotura që kërkojnë njomje intensive ose thjesht keni disa gota ose enë që mund të pastrohen me shpëlarjen e shpejtë 28 minutëshe,  DIE 2B19 UK  e ka të mbuluar situatën.

Ndërfaqja moderne dhe intuitive është aq e thjeshtë sa të gjithë në familje mund të ndihmojnë me pjatat. Provoni ciklin Push&Go, duke siguruar rezultate optimale pastrimi me vetëm një shtypje të një butoni.

Përfundoni më shumë


Duke ofruar hapësirë ​​për një mjedis mbresëlënës me 13 vende, do të jeni në gjendje t'i bëni shpejt dhe me lehtësi enët e kuzhinës të pastra dhe të gatshme për përdorim përsëri, edhe pas një mbrëmjeje të kaluar duke pritur familjen ose miqtë.

Me raftet e rregullueshme dhe opsionin për të ndryshuar lartësinë e koshit të sipërm, akomodimi i të gjitha llojeve të ngarkesave është i thjeshtë. Nga një kompliment i plotë i enëve, tenxheret dhe tiganët më të mëdhenj -  DIE 2B19 UK  e bën kohën e larjes të thjeshtë.

Barkodi 8050147586402
Modeli i Produktit ENËLARËSE FULL MONTUESE INDESIT DIE 2B19 A 60CM
Brendi Indesit
Kapaciteti për person 12 Persona
Gjerësia 59.8 cm
Lartësia 82.0 cm
Thellësia 55.0 cm
Ngjyra E bardhë
Klasa e energjisë F
Nr i programeve 5
Programi më i shkurtër 30 min
Konsumi Vjetor i Ujit 3360 Litra
Konsumi Vjetor i Energjisë 300 kWh / vit
Lloji i Montimit Full Montuese
Montuse Yes
Inverter Motor Yes
Numri i Shportave 2
Hapja automatike e derës No
Ekran No
Kontroll Digjital Yes
Zhurma 49 dB
LED Indikatori i Kripes Yes
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Please login first