ENËLARËSE FULL MONTUESE WHIRLPOOL WI 3010 60 CM

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8003437607240 ENËLARËSE FULL MONTU... Whirlpool

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€429.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8003437607240
Modeli i Produktit ENËLARËSE FULL MONTUESE WHIRLPOOL WI 3010 60 CM
Brendi Whirlpool
Kapaciteti për person 12 Persona
Gjerësia 59.8 cm
Lartësia 82.0 cm
Thellësia 55.1 cm
Ngjyra E bardhë
Klasa e energjisë F
Nr i programeve 5
Programi më i shkurtër 30 min
Konsumi Vjetor i Ujit 3360 Litra
Konsumi Vjetor i Energjisë 300 kWh / vit
Lloji i Montimit Full Montuese
Montuse Yes
Inverter Motor Yes
Numri i Shportave 2
Hapja automatike e derës No
Ekran Yes
Kontroll Digjital Yes
Zhurma 49 db
LED Indikatori i Kripes Yes
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Please login first