Wesdar Earphone R1 Greenn

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Gold-plated φ3.5mm s... 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€4.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Gold-plated φ3.5mm stereo plug
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 105 -6dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos 1.2M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera -
Garanci Nuk ka Garancion
Barkodi 9606091985019
Modeli i Produktit Wesdar Earphone R1 Greenn
Ngjyra Green

Please login first