ENËLARËSE FULL MONTUESE BOSCH SMV24AX00E 60CM

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
4242002958873 ENËLARËSE FULL MONTU... Bosch

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€599.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Enëlarëse me cilësi të lartë nga Bosch me programe speciale për pastrim dhe kujdes optimal të gotave dhe enëve të ndjeshme.

E pajisur me teknologjinë më të fundit.

Sensori i ngarkesës: Kjo teknologji përdor nivelin e ujit për të zbuluar ngarkesën në pjatalarëse dhe mund të rregullojë sasinë e ujit nëse është e nevojshme.

Kjo kursen energjinë elektrike dhe ujin.

Teknologji për mbrojtjen e xhamit me rregullimin e shkallës së fortësisë së ujit për mbrojtje optimale dhe pastrim të butë të gotave dhe enëve të ndjeshme.

Sistemi hidraulik ActiveWater siguron pastrim të plotë dhe ekonomik përmes shpërndarjes së synuar të ujit, teknologjisë së optimizuar të filtrit, ngrohjes më të shpejtë dhe performancës më të lartë të pompës.

Kjo mbron mjedisin dhe portofolin tuaj në të njëjtën kohë.

Motori me efikasitet energjie dhe ekonomik EcoSilence Drive TM me teknologjinë pa furça redukton dridhjet dhe për këtë arsye është veçanërisht i qetë.

InfoLight e kuqe në dysheme tregon nëse pajisja është ende në punë ose nëse procesi i larjes ka përfunduar.

Me teknologjinë AquaStop për të mbrojtur kundër dëmtimit të ujit.

Barkodi 4242002958873
Modeli i Produktit ENËLARËSE FULL MONTUESE BOSCH SMV24AX00E 60CM
Brendi Bosch
Kapaciteti për person 12 Persona
Gjerësia 81.5 cm
Lartësia 59.8 cm
Thellësia 55.0 cm
Ngjyra E bardhë
Klasa e energjisë F
Nr i programeve 4
Programi më i shkurtër 30 min
Konsumi Vjetor i Ujit 3300 Litra
Konsumi Vjetor i Energjisë 290 kWh
Lloji i Montimit Full Montuese
Montuse Yes
Inverter Motor Yes
Numri i Shportave 2
Hapja automatike e derës No
Ekran Yes
Kontroll Digjital Yes
Zhurma
LED Indikatori i Kripes Yes
Tipare tjera Sensori i ngarkesës, Teknologji për mbrojtjen e xhamit, Teknologji EcoSilence Drive, Teknologji InfoLight , Teknologji AquaStop
Garanci 5 Vite

Please login first