ENËLARËSE FULL MONTUESE WHIRLPOOL W2I HD526 A

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8003437643101 ENËLARËSE FULL MONTU... Whirlpool

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€399.00€249.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Blej së bashku

ENËLARËSE FULL MONTUESE WHIRLPOOL W2I HD526 A

add

FRIGORIFER I KOMBINUAR MONTUES WHIRLPOOL ART 65021 273L

add

FURRË MONTUESE WHIRLPOOL OMK58HU1B

add

PLLAKË MONTUESE WHIRLPOOL AKT 8090/NE 60CM

add

ÇMIMI TOTAL

1,099.00€

Barkodi 8003437643101
Modeli i Produktit ENËLARËSE FULL MONTUESE WHIRLPOOL W2I HD526 A
Brendi Whirlpool
Kapaciteti për person 12 Persona
Gjerësia 60.0 cm
Lartësia 82.0 cm
Thellësia 55.0 cm
Ngjyra E bardhë
Klasa e energjisë E
Nr i programeve 9
Programi më i shkurtër 30 min
Konsumi Vjetor i Ujit Konsumi i ujit i eko-programeve në litra për cikël: 9.5 Litra
Konsumi Vjetor i Energjisë Konsumi i energjisë për 100 cikle të programeve eko: 95 kWh / vit
Lloji i Montimit Total Montues
Montuse Yes
Inverter Motor Yes
Numri i Shportave 2
Hapja automatike e derës No
Ekran Yes
Kontroll Digjital Yes
Zhurma 42 dB
LED Indikatori i Kripes Yes
Tipare tjera Programet automatike, Opsioni i gjysmës së ngarkesës, Treguesi i dritës së kripës, Treguesi i dritës së shpëlarjes
Garanci 5 Vite

Please login first