ENËLARËSE FULL MONTUESE SHARP QWNI1EI45EXEU 60CM

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
4974019184555 ENËLARËSE FULL MONTU... Sharp

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€399.90€299.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Sharp QWNI1EI45EXEU është një ndihmës praktik, ekonomik dhe i lehtë për t'u përdorur në kuzhinën tuaj.

Nuk është çudi që enëlarësja e integruar me një klasë energjie E është një nga enëlarëset më ekonomike.

Për fat të mirë, nuk duhet të shqetësoheni për kapacitetin e Sharp. Me hapësirë ​​për jo më pak se 15 vende, enëlarësja  është e përshtatshme për familje të mëdha.

Falë paraqitjes fleksibël, mund të mbani një pasqyrë gjatë ngarkimit dhe shkarkimit të enëve.

Kjo enëlarëse ka edhe një sirtar të ndashëm për takëmet me një spërkates të sipërme. 6 programet ofrojnë një zgjidhje për çdo gjë, nga enë qelqi delikate deri te tiganët e rëndë.

A jeni gati për darkë pak më vonë? Më pas mund të zgjidhni programin e heshtur të natës me funksionin e nisjes së vonuar lehtë për t'u vendosur.

Barkodi 4974019184555
Modeli i Produktit ENËLARËSE FULL MONTUESE SHARP QWNI1EI45EXEU 60CM
Brendi Sharp
Kapaciteti për person 15 Persona
Gjerësia 59.8 cm
Lartësia 82.0 cm
Thellësia 55.0 cm
Ngjyra E bardhë
Klasa e energjisë E
Nr i programeve 6
Programi më i shkurtër 50 min
Konsumi Vjetor i Ujit Konsumi i ujit për cikël - 9 litra
Konsumi Vjetor i Energjisë 97 kWh / vit për 100 cikle të progamit Eco
Lloji i Montimit Full Montuese
Montuse Yes
Inverter Motor No
Numri i Shportave 3
Hapja automatike e derës No
Ekran Yes
Kontroll Digjital Yes
Zhurma 45 dB
LED Indikatori i Kripes Yes
Tipare tjera Shporta e sipërme e rregullueshme në lartësi, Spërkatës i sipërm, Gjysmë ngarkese, Mbyllje për femijët, Koha e rregullueshme e fillimit, Treguesi i kohës së mbetur, Llamba treguese e kripës, Llamba treguese e shpëlarësit, Ekran, Mbrojtja nga mbirryma, Programet Eko, Intensiv 65 gradë, Express 50 min, Shpejtë 30 min, Paralarje, Higjienë 70 gradë
Garanci 5 Vite

Please login first